Professoraپروفسورا

اولین سرویس وب‌سایت‌دهی رایگان به اساتید، معلمین و دبیران

سریع ترین راه، برای اشتراک گذاری امور درسی با شاگردان

ساخت رایگان وب‌سایت

پرسش و پاسخ سرویس پروفسورا

ممکن است برای شما کاربران پروفسورا سوالاتی پیش بیاید که پیدا کردن پاسخی مناسب برایشان دشوار باشد. به همین دلیل در ادامه صفحه یک سری سوالات رایج را براي شما گرد آورده ایم تا با مطالعه دقیق آنها به سوالات بی پاسختان پاسخ دهید.

  • 1) چگونه یک سایت در پروفسورا ایجاد کنیم؟به صفحه اصلی سایت پروفسورا (www.professora.ir) رفته بر روی لینک ثبت نام رايگان کلیک نمائید. سپس اطلاعات کاربری مربوط به وب سایت خود را در فرم مربوطه تکمیل و ثبت نمائید.
  • 2) صفحه ثابت چیست و چه کارکردی دارد؟صفحه ثابت، صفحه ای است که شما می توانید به صورت مستقل و هم از طریق «ایجاد صفحه جدید» ایجاد کنید و به عنوان صفحاتی که مایلید همیشه به صورت ثابت در وب سایت شما نمایش داده شود بهره ببرید. برای مثال در این صفحه یک استاد، می تواند یک صفحه ثابت برای آثار و مقالاتش يا یک صفحه ثابت برای پروژه هایی که تاکنون انجام داده است داشته باشد.
  • 3) آیا به روز رسانی نکردن وب سایت برای مدت طولانی باعث حذف آن می شود؟خیر، وب سایتی حذف نمی‌شود تنها اگر به روزرسانی نشود در آن تبلیغ پخش می‌شود. اما اگر مدت طولانی از عدم به روزرسانی بگذرد و کسی خواستار آن آدرس باشد، وب سایت آزاد می‌شود و به کاربر متقاضی داده می‌شود.
  • 4) اگر وب سایت را حذف کنیم، مجددا می توان آن را بازیابی کرد؟اگر حذف دائم کرده باشید متاسفانه نمی توانید اطلاعات را دوباره بازیابی کنید. اما با حذف موقت این امکان وجود دارد.
  • 5) به وب سایت‌های متخلف ابتدا تذکر داده می‌شود یا اینکه مستقیماً حذف می‌شود؟وب سایت‌هایی که قابل اغماض و تعدیل باشند در ابتدا اخطار دریافت میکنند و وب سایت‌های که ضد نظام و اخلاقیات هستند، فورا مسدود می‌شوند.
  • 6) نام کاربری وب سایتم را فراموش کرده ام، چه کار باید کرد؟با ایمیلی که با آن در سایت عضو شده اید به [email protected] پیام داده و مشکل تان را کامل مطرح کنید.